Autor

Opinii publicznej kojarzę się jako rzecznik prasowy Prezydenta RP, a także dziennikarz radiowo-telewizyjny i prasowy. Od wielu lat zajmuję się szkoleniami i doradztwem w zakresie public relations i marketingu politycznego. Jestem ekspertem w kreowaniu wizerunku firmy w e-przestrzeni i social mediach oraz zarządzaniu informacją w sytuacjach kryzysowych. W wolnych chwilach podróżuję. Przede wszystkim do Azji.

Moje priorytety zawodowe:

  • niemożliwe jest możliwe
  • przez wiedzę do kompetencji
  • działam zawsze fair-play

 

Blog – Zapiski spod Puszczy

Powstał z potrzeby dzielenia się z innymi spostrzeżeniami z oddali – obrzeży  Warszawy – nierzadko dokonanymi „z przymrużeniem oka”. Czasem będą to teksty dotyczące kraju i świata, czasem – refleksje z podróży i spotkań z ludźmi o innych kulturach, a czasem o życiu. Taki „misz-masz”.

Jeśli spodoba Ci się to co znalazłeś na moim blogu, ciekawe artykuły, interesujące zdjęcia, porady to śmiało dziel się tym ze swoimi znajomymi poprzez facebook, komentuj i wyrażaj swoją opinię.

2 komentarze

  1. Antoni serdecznie pozdrawiam, obserwuję Twoje posty na LinkedIn i cieszę się, że dzielisz się z nami Twoimi doświadczeniemi. Naprawdę wielki szacun, że uczestniczyłeś w wielu wydarzeniach politycznych i spotkałeś takich polityków w swojej karierze.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zabezpieczenie *